KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10039596

nr 1003 9596

Gösta von Hennigs

(1866-1941), Sverige

Akvarell, Gösta von Hennigs (1866-1941), Mytologiskt motiv, signerad, 46x30

Gösta von Hennigs, svensk målare född 1866, död 1941.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

2.200 kr

söndag 20 december 2015
kl 20:06:42

Gösta von Hennigs

Läs mer om Gösta von Hennigs